Inne

Inne zdjęcia (osiołki, imprez koni innych ras)

7 ogierów ras szlachetnych: Flawiusz m (AA), Wandal Agro-Mat AA m (AA), Sekret wlkp, M-Komandor sp, Tursen sp, Zoltar sp, Czejen m

3 ogiery rasy wielkopolskiej: Ibis, Pedro, Mag

Konie 5-letnie: Revolution westf (I m.), Destacado han. (II m.), Candy old. (III m), Zucchero old. (IV m.), Dorian Grey de Hus SF (V m.), Asgard's Ibiza KWPN (VI m.), Sir Europe old. (POL), Heiline's Zanzier DWB (POL)
Konie 6-letnie: d'Avie han. (I m.), Villeneuve reń. (II m.), Hermes KWPN (III m.), Matchball old. (IV m.), Hesselhoej Donkey Boy DWB (V m.), Sisters Act OLD Vom Rosencarree old. (VI m.), Casablanca han.
Konie 7-letnie: Glamourdale KWPN (I m.), Governor-Str KWPN (II m.), Fuersten-Look han. (III m.), Heiline's Danciera DWB (IV m.), Equilence's Giovanni KWPN (V m.), Nymphenburg's First Ampere han. (VI m.)

2 ogiery ras szlachetnych: Dragon m, Paco wlkp

21 ogierów rasy polski koń zimnokrwisty: Uroczy, Bulin I, Lunek, M-Baszon, Eksponat, Gum, Rubin, Omar, Bores, Bryl BO, Sokrates po Koral, Zbój, Lotar, Wader, Busz, Sokrates po Ikar, Lubis Dak, Walentyn, Bałtyk, Bruno, Kokos

16 ogierów rasy polski koń zimnokrwisty: Bulnes, Wanes, Ihen, Blunessy, Irnes, Wiprylis, Salien, Bello, Habes, Lest, Alan, Zeus, Wulkan, Marlot, Gabryś, Bokosz

8 ogierów rasy polski koń zimnokrwisty: Haber, Fort, Zorro, Bruno, Flisak, Bary, Merr, Soner

20 zaprzęgów parokonnych: Sebastian Bogacz (x2), Sandro Koalick (GER, x2), Vernon Helmuth (USA), Rafał Wojtacha (x2), Stanisław Janik, Andrzej Benedykciński, Szymon John, Cezary Jastrzębski, Ryszard Kapała, Dariusz Bajer, Steve Wilson (USA), Scott Dancer (USA), Marek Baryłko, Magdalena Jankowska, Adrian Kostrzewa, Jacek Kozłowski, Kristof Osztertag (HUN)
2 zaprzęgi czterokonne: Bartłomiej Kwiatek, Norman Schroeder (GER)

Pokaz ogierów ujeżdżeniowych duńskiej stacji Helgstrand Dressage: Antheros, Spotify, Freischutz, Grand Galaxy Win, Jambeau, Falstaff, Valverde, For Emotion, Quaterhit, Springbank II VH, Franklin, Revolution

Serdeczna prośba o pomoc dla mojej przyjaciółki - Małgorzaty Pyrki-Majerkiewicz. Link do profilu Gośki w fundacji Avalon oraz ulotka informacyjna.

5 ogierów ras szlachetnych: Kartezjusz wlkp, Dragon wlkp, Dolar sp, Faraon sp, Ivo KWPN

62 ogiery zimnokrwiste: Monastyr, Atłas, Malgasz, Azar, Jasyr, Eron, Eter, Mass, Tukan, Matjan, Bielar, Gargamel, Arlando, Amper, Polmas, Bakar, Elmur, Dramos, Zefir, Golsztrom, Sawoj, Elitor, Gigan, Abi, Grot, Ambaras, Migel, Mężny, Amazor, Huligan, Tensor, Anglik, Germander, Misaner, Sawer, Husaner, Amant, Gigant, Waran, Saladyn, Ursyn, Aster, Axan, Zenit, Seul, Giewont DF, Bazyl, Aragon, Bamigo, Grobel, Tercet, Szal, Martino, Joguś, Asul, Estor, Montus, Justik, Groner II, Erchimedes, Baron, Typis
dodatkowo 5 ogierów zimnokrwistych: Arabel, Milano, Maturzysta, Billy de Villers ard.fr., Jambo

1 ogier rasy małopolskiej: Kurhan
1 ogier rasy wielkopolskiej: Epolet
1 ogier rasy polski koń szlachetny półkrwi: Regiment-PP

16 ogierów zimnokrwistych: Weron, Czambel, Tabent, Bajarz, Hilen, Irol, Iromit, Wiorsmin, Bosmin, Wismin, Salismin, Josmin, Lider, Ikador, Idor, Rojfed

12 ogierów zimnokrwistych: Soner, Franek, Nikon, Grand, Gruszian, Birek, Wiking, Dragon, Sen, Ramzes, Parys, Midas

17 ogierów zimnokrwistych: Fokus, Natan, Dollar de Surfonds persz., Cristal du val Menard persz., Borys, Tajfun, Olimpik, Sabel RP, Volf, Grafit, Volar RP, Welton, Ismit, Lord, Lustic, Bregus, Altic

6 klaczy rasy śląskiej: Modra, Aris-S, Batuta, Moena, Rena-S, Huczna
6 klaczy rasy małopolskiej: Manta, Blankampbeja, Elipsa, Meksa, Berkampbeja, Fiona

2 klacze rasy śląskiej: Lila, Enigma
5 klaczy rasy wielkopolskiej: Elenka, Parna, Wena, Rabiosa
2 klacze rasy małopolskiej: Garona, Dziewa

9 klaczy rasy małopolskiej: Plagia, Elegra, Jasna Dama, Atena, Dorissa, Julietta, Bonita, Bola, Widia
8 klaczy rasy polski koń szlachetny półkrwi: Contendra, Cruella De Mon, Andora, Pasja, Genua, Gabriela, Sparta, Gwiazda Bogusławic

3 ogiery rasy wielkopolskiej: Helios, Egerro, Banderas
2 ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi: Malibu, Igor

25 ogierów rasy polski koń zimnokrwisty: Amarant, Label RP, Cyrkowiec, Szal, Elbrus, Szabel RP, Courby du Caroi, Xerion, Caid des Pres, Cretois de Lachaussee, tango, Leser, Baster, Eston, Aret, Hort, Serel, Gepart, Sander, Hałas, Genek, Iwet, Armagedon, Baltic, Brendon

33 ogiery razy polski koń zimnokrwisty: Herkules, Fenix, Gambol, Promyk, Huzar, Satynat, Tron, Szogun, Burgund, Boston, Grom, Neklon, Czar, Qolorado, Pawlo F, Neptun, Goner, Potos, Qn, Cent, Sort, Neplon, Walet, Bogor, Lord, Hangar, Lasek, Choco de Chauffetals, Moris, Mefisto, Albus, Figaro, M-Hektor

Szkolenie "Koń huculski w kulturze Karpat" w ramach projektu "Stworzenie Polsko-Ukraińskiego Centrum Hodowli i Promocji Konia Huculskiego" - Wierchnij Jasieniw, 5-12 maja 2014 r.

10 ogierów: Malibou m, Lucier m, Tanger m, Joker-W m, Odczepsie sp, Lissaro sp, Cahir OS, Alex wlkp, Eulamar sp, Goethe sp

6 zaprzęgów MPMK-4: og. Epilog śl, wał. Bonet wlkp, wał. Drab wlkp, wał. Don Vento sp, og. Nico sp, og. La Paz śl
4 zaprzęgi MPMK-5: wał. Prymus śl, kl. Lawenda śl, og. Klasyk sp, kl. Czanga sp
3 zaprzęgi MPMK-6: kl. Czarda sp, og. Ben Hur sp, og. Biały Kieł sp
2 zaprzęgi C-1: Adrian Kostrzewa, Sebastian Widalski
2 zaprzęgi C-2: Stanisław Janik, Andrzej Benedykciński
1 zaprzęg N-1: Krzysztof Szczepaniak
1 zaprzęg N-2: Magdalena Jankowska
6 zaprzęgów MPA D-1: Robert Kudlik, Dariusz Raduła, Izabela Dajwłowska, Krzysztof Wiśniewski, Wacław Woźniczka, Zbigniew Frankiewicz
5 zaprzęgów MPA D-2: Jerzy Grzela, Jacek Soborski, Jarosław Pawłowski, Sebastian Cichocki, Wojciech Soborski
2 zaprzęgi L-1: Sebastian Widalski x2
1 zaprzęg L-2: Krzysztof Idzikowski
2 zaprzęgi L-4: Jarosław Rolbiecki, Ireneusz Kozłowski
3 zaprzęgi L-1 towarzyskie: Tomasz Chabowski, Tomasz Szufrajda, Zbigniew Sznajder

4 zaprzęgi parokonne kuców: Weihe Christof (1) GER, Finck Jakob (2) GER, Palán Tomáš (3) CZE, Pospíšilová Monika (5) CZE
13 zaprzęgów jednokonnych: Brixová Alena (7) CZE, Plch Pavel (8) CZE, Koux Peter (12) DEN, Rysgaard Ann (13) DEN, Petřek Jaroslav (15) CZE, Unzeitig Adrian Johannes (16) AUT, Rössler Marisa (17) AUT, Kříž Jiří (20) CZE, Jadrníček Pavel (21) CZE, Bejr Daniel (22) CZE, Exnar Jan (23) CZE, Herner Johan (31) SWE, Hesslo Glenn (32) SWE
16 zaprzęgów parokonnych: Nesvačil Jiří (34) CZE, Nesvačil Radek (35) CZE, Jirgala Ladislav (37) CZE, Galambos Nándor (41) HUN, Mašíř Jozef (46) SVK, Gašpar Pavol (48) SVK, Koalick Torsten (52) GER, Rössler Gerald (54) AUT, Michelfeit Josef (55) AUT, Zuvač Erik (63) CZE, Gössl Martin (64) CZE, Coufalík Václav (69) CZE, Švagerko Michal (70) SVK, Myslík Petr (71) CZE, Nesvačil Radek (72) CZE, Nesvačil Jiří (74) CZE
6 zaprzęgów czterokonnych: Leibetseder Josef (77) AUT, Wurm Ewald (78) AUT, Schnider Franz (79), SUI Jelínek Jan (80) CZE, Nesvačil Jiří (82) CZE, Vogel Francois (83) FRA

8 polskich zaprzęgów: Adrian Kostrzewa (x2), Jacek Kozłowski, Rafał Wojtacha, Marek Baryłko, Waldemar Kaczmarek, Szymon John, Bartłomiej Kwiatek
8 zaprzęgów zagranicznych z polskimi końmi: (9) Monika Koier Andersen (DEN), (26) Jan Minarcik (CZE), (28) Ricardo Massmann (CHI), (29) Edmundo Hermosilla (CHI), (30) Jorge Gutierrez (CHI), (51) Sandro Koalick (GER), (76) Stefan Amort (AUT), (81) Jerome Cheze (FRA)

3 ogiery czystej krwi arabskiej: Almanzor, Amanito, Palatino

Lu i Bosman wlkp (Mecenas - Bonita po Butanol), ur. 2005

15 ogierów w ZT: Wicord sp, Bonjour Baloubet old., Agat m, Madżil sp, Bolivar L hol., Arriba Z, Kenzo L hol., Justus m, Czardasz sp, Cardamon sp, Magnus-S sp, Lunatic hol., Design sp, Korleone sp, Parys sp

3 ogiery w ZT: Nico sp, Nirkop sp i Malibu sp
2 ogiery po MPMK: Judym sp i Rejent sp

10 ogierów na kwalifikacji: Czar m, Bandos wlkp, Noris sp, Malibu sp, Ramires wlkp, Cyran wlkp, Nico sp, Nirkop sp, Hiszpan sp, Z'Portos sp

34 ogiery zimnokrwiste: Samuraj, Aron, Bryk, Bercik, Matador, Emrot, Sonar, Sztandar, Burgund, Festyn, Fuks, Legion, Rozmaryn, Bajarz, Timur, Cenzor, Wiort, Natres, Grad, Galapagos, Astorian, Tolin, Sofix, Bosman, Bursztyn, Admirał, Adrak, Pigor F, Besal, Lizus, Łobasta, Pallas, Fred, Brid

6 ogierów w ZT: Bajerant m, Can Can S sp, Ramirez sp, Rycerz sp, Klasyk sp, P-Homar sp

15 ogierów zimnokrwistych: Całus, Butros F, Gwiazdor, Bercik, Oliwier, Gramzes, Bokarlo, Bumelant, Eter, Akord, Pigor F, Janus, Laur, Meron, Emrot
dodatkowo: Boston, Bachmat, Arak

14 ogierów zimnokrwistych: Brys, Bismark, Somer, Foton, Arcus, Gilbert, Sen RP, Brykiet, Lux, Lorma, Qusin, Lansier, Lexus, Quick

10 ogierów na kwalifikacji: Bajerant m, Czar m, Oxford wlkp, Can Can S sp, Ramirez sp, Rycerz sp, Klasyk sp, Likier-G sp, Delicjusz sp, P-Homar sp