Inne

 

  • Osiołki - maj 2009
Helgstrand Dressage 8 kwietnia 2017

Pokaz ogierów ujeżdżeniowych duńskiej stacji Helgstrand Dressage: Antheros, Spotify, Freischutz, Grand Galaxy Win, Jambeau, Falstaff, Valverde, For Emotion, Quaterhit, Springbank II VH, Franklin, Revolution

Małgorzata Pyrka-Majerkiewicz

Serdeczna prośba o pomoc dla mojej przyjaciółki - Małgorzaty Pyrki-Majerkiewicz. Link do profilu Gośki w fundacji Avalon oraz ulotka informacyjna.

Książ 14-15 października 2016 - ogiery szlachetne

5 ogierów ras szlachetnych: Kartezjusz wlkp, Dragon wlkp, Dolar sp, Faraon sp, Ivo KWPN

Starogard Gdański 14 października 2015

62 ogiery zimnokrwiste: Monastyr, Atłas, Malgasz, Azar, Jasyr, Eron, Eter, Mass, Tukan, Matjan, Bielar, Gargamel, Arlando, Amper, Polmas, Bakar, Elmur, Dramos, Zefir, Golsztrom, Sawoj, Elitor, Gigan, Abi, Grot, Ambaras, Migel, Mężny, Amazor, Huligan, Tensor, Anglik, Germander, Misaner, Sawer, Husaner, Amant, Gigant, Waran, Saladyn, Ursyn, Aster, Axan, Zenit, Seul, Giewont DF, Bazyl, Aragon, Bamigo, Grobel, Tercet, Szal, Martino, Joguś, Asul, Estor, Montus, Justik, Groner II, Erchimedes, Baron, Typis
dodatkowo 5 ogierów zimnokrwistych: Arabel, Milano, Maturzysta, Billy de Villers ard.fr., Jambo

Książ 16-17 października - ogiery szlachetne

1 ogier rasy małopolskiej: Kurhan
1 ogier rasy wielkopolskiej: Epolet
1 ogier rasy polski koń szlachetny półkrwi: Regiment-PP

Nowe Jankowice 15 października 2015

16 ogierów zimnokrwistych: Weron, Czambel, Tabent, Bajarz, Hilen, Irol, Iromit, Wiorsmin, Bosmin, Wismin, Salismin, Josmin, Lider, Ikador, Idor, Rojfed

Bratoszewice 2 października 2015

12 ogierów zimnokrwistych: Soner, Franek, Nikon, Grand, Gruszian, Birek, Wiking, Dragon, Sen, Ramzes, Parys, Midas

Zabajka 3 października 2015

17 ogierów zimnokrwistych: Fokus, Natan, Dollar de Surfonds persz., Cristal du val Menard persz., Borys, Tajfun, Olimpik, Sabel RP, Volf, Grafit, Volar RP, Welton, Ismit, Lord, Lustic, Bregus, Altic

Klikowa 7 lipca 2015

6 klaczy rasy śląskiej: Modra, Aris-S, Batuta, Moena, Rena-S, Huczna
6 klaczy rasy małopolskiej: Manta, Blankampbeja, Elipsa, Meksa, Berkampbeja, Fiona

Bogusławice 3-4 lipca 2015

2 klacze rasy śląskiej: Lila, Enigma
5 klaczy rasy wielkopolskiej: Elenka, Parna, Wena, Rabiosa
2 klacze rasy małopolskiej: Garona, Dziewa

Bogusławice 2 czerwca 2015

9 klaczy rasy małopolskiej: Plagia, Elegra, Jasna Dama, Atena, Dorissa, Julietta, Bonita, Bola, Widia
8 klaczy rasy polski koń szlachetny półkrwi: Contendra, Cruella De Mon, Andora, Pasja, Genua, Gabriela, Sparta, Gwiazda Bogusławic

Książ 10-11 października 2014 - ogiery szlachetne

3 ogiery rasy wielkopolskiej: Helios, Egerro, Banderas
2 ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi: Malibu, Igor

Zabajka 4 października 2014

25 ogierów rasy polski koń zimnokrwisty: Amarant, Label RP, Cyrkowiec, Szal, Elbrus, Szabel RP, Courby du Caroi, Xerion, Caid des Pres, Cretois de Lachaussee, tango, Leser, Baster, Eston, Aret, Hort, Serel, Gepart, Sander, Hałas, Genek, Iwet, Armagedon, Baltic, Brendon

Józefin 20 września 2014

33 ogiery razy polski koń zimnokrwisty: Herkules, Fenix, Gambol, Promyk, Huzar, Satynat, Tron, Szogun, Burgund, Boston, Grom, Neklon, Czar, Qolorado, Pawlo F, Neptun, Goner, Potos, Qn, Cent, Sort, Neplon, Walet, Bogor, Lord, Hangar, Lasek, Choco de Chauffetals, Moris, Mefisto, Albus, Figaro, M-Hektor

Ukraina - maj 2014

Szkolenie "Koń huculski w kulturze Karpat" w ramach projektu "Stworzenie Polsko-Ukraińskiego Centrum Hodowli i Promocji Konia Huculskiego" - Wierchnij Jasieniw, 5-12 maja 2014 r.

Bogusławice 2-3 października 2013

10 ogierów: Malibou m, Lucier m, Tanger m, Joker-W m, Odczepsie sp, Lissaro sp, Cahir OS, Alex wlkp, Eulamar sp, Goethe sp

Kwieki 28-29 września 2013

6 zaprzęgów MPMK-4: og. Epilog śl, wał. Bonet wlkp, wał. Drab wlkp, wał. Don Vento sp, og. Nico sp, og. La Paz śl
4 zaprzęgi MPMK-5: wał. Prymus śl, kl. Lawenda śl, og. Klasyk sp, kl. Czanga sp
3 zaprzęgi MPMK-6: kl. Czarda sp, og. Ben Hur sp, og. Biały Kieł sp
2 zaprzęgi C-1: Adrian Kostrzewa, Sebastian Widalski
2 zaprzęgi C-2: Stanisław Janik, Andrzej Benedykciński
1 zaprzęg N-1: Krzysztof Szczepaniak
1 zaprzęg N-2: Magdalena Jankowska
6 zaprzęgów MPA D-1: Robert Kudlik, Dariusz Raduła, Izabela Dajwłowska, Krzysztof Wiśniewski, Wacław Woźniczka, Zbigniew Frankiewicz
5 zaprzęgów MPA D-2: Jerzy Grzela, Jacek Soborski, Jarosław Pawłowski, Sebastian Cichocki, Wojciech Soborski
2 zaprzęgi L-1: Sebastian Widalski x2
1 zaprzęg L-2: Krzysztof Idzikowski
2 zaprzęgi L-4: Jarosław Rolbiecki, Ireneusz Kozłowski
3 zaprzęgi L-1 towarzyskie: Tomasz Chabowski, Tomasz Szufrajda, Zbigniew Sznajder

Kladruby (Czechy) 20 kwietnia 2013 - cz. II

4 zaprzęgi parokonne kuców: Weihe Christof (1) GER, Finck Jakob (2) GER, Palán Tomáš (3) CZE, Pospíšilová Monika (5) CZE
13 zaprzęgów jednokonnych: Brixová Alena (7) CZE, Plch Pavel (8) CZE, Koux Peter (12) DEN, Rysgaard Ann (13) DEN, Petřek Jaroslav (15) CZE, Unzeitig Adrian Johannes (16) AUT, Rössler Marisa (17) AUT, Kříž Jiří (20) CZE, Jadrníček Pavel (21) CZE, Bejr Daniel (22) CZE, Exnar Jan (23) CZE, Herner Johan (31) SWE, Hesslo Glenn (32) SWE
16 zaprzęgów parokonnych: Nesvačil Jiří (34) CZE, Nesvačil Radek (35) CZE, Jirgala Ladislav (37) CZE, Galambos Nándor (41) HUN, Mašíř Jozef (46) SVK, Gašpar Pavol (48) SVK, Koalick Torsten (52) GER, Rössler Gerald (54) AUT, Michelfeit Josef (55) AUT, Zuvač Erik (63) CZE, Gössl Martin (64) CZE, Coufalík Václav (69) CZE, Švagerko Michal (70) SVK, Myslík Petr (71) CZE, Nesvačil Radek (72) CZE, Nesvačil Jiří (74) CZE
6 zaprzęgów czterokonnych: Leibetseder Josef (77) AUT, Wurm Ewald (78) AUT, Schnider Franz (79), SUI Jelínek Jan (80) CZE, Nesvačil Jiří (82) CZE, Vogel Francois (83) FRA

Kladruby (Czechy) 20 kwietnia 2013

8 polskich zaprzęgów: Adrian Kostrzewa (x2), Jacek Kozłowski, Rafał Wojtacha, Marek Baryłko, Waldemar Kaczmarek, Szymon John, Bartłomiej Kwiatek
8 zaprzęgów zagranicznych z polskimi końmi: (9) Monika Koier Andersen (DEN), (26) Jan Minarcik (CZE), (28) Ricardo Massmann (CHI), (29) Edmundo Hermosilla (CHI), (30) Jorge Gutierrez (CHI), (51) Sandro Koalick (GER), (76) Stefan Amort (AUT), (81) Jerome Cheze (FRA)

Janów Podlaski 23 marca 2013

3 ogiery czystej krwi arabskiej: Almanzor, Amanito, Palatino

Gościeńczyce - maj 2012

Lu i Bosman wlkp (Mecenas - Bonita po Butanol), ur. 2005

Bogusławice 26-27 września 2012

15 ogierów w ZT: Wicord sp, Bonjour Baloubet old., Agat m, Madżil sp, Bolivar L hol., Arriba Z, Kenzo L hol., Justus m, Czardasz sp, Cardamon sp, Magnus-S sp, Lunatic hol., Design sp, Korleone sp, Parys sp

Gniezno 28 września 2012

3 ogiery w ZT: Nico sp, Nirkop sp i Malibu sp
2 ogiery po MPMK: Judym sp i Rejent sp

Gniezno 20 czerwca 2012

10 ogierów na kwalifikacji: Czar m, Bandos wlkp, Noris sp, Malibu sp, Ramires wlkp, Cyran wlkp, Nico sp, Nirkop sp, Hiszpan sp, Z'Portos sp

Łąck 27 września 2011

34 ogiery zimnokrwiste: Samuraj, Aron, Bryk, Bercik, Matador, Emrot, Sonar, Sztandar, Burgund, Festyn, Fuks, Legion, Rozmaryn, Bajarz, Timur, Cenzor, Wiort, Natres, Grad, Galapagos, Astorian, Tolin, Sofix, Bosman, Bursztyn, Admirał, Adrak, Pigor F, Besal, Lizus, Łobasta, Pallas, Fred, Brid

Gniezno 26 września 2011

6 ogierów w ZT: Bajerant m, Can Can S sp, Ramirez sp, Rycerz sp, Klasyk sp, P-Homar sp

Bogusławice 6 października 2011

15 ogierów zimnokrwistych: Całus, Butros F, Gwiazdor, Bercik, Oliwier, Gramzes, Bokarlo, Bumelant, Eter, Akord, Pigor F, Janus, Laur, Meron, Emrot
dodatkowo: Boston, Bachmat, Arak

Litwa - listopad 2011

Białka 28 września 2011

14 ogierów zimnokrwistych: Brys, Bismark, Somer, Foton, Arcus, Gilbert, Sen RP, Brykiet, Lux, Lorma, Qusin, Lansier, Lexus, Quick

Gniezno 17 czerwca 2011

10 ogierów na kwalifikacji: Bajerant m, Czar m, Oxford wlkp, Can Can S sp, Ramirez sp, Rycerz sp, Klasyk sp, Likier-G sp, Delicjusz sp, P-Homar sp

Osiołki - maj 2009

Rumunia - maj 2007